ORZEŹWIAJĄCY BASEN

ORZEŹWIAJĄCY BASEN

Basen zasilany wodą z górskiego potoku. Dla naszych gości dostępny w okresie letnim.

ZAPLECZE SPORTOWO-REKREACYJNE

ZAPLECZE SPORTOWO-REKREACYJNE

Domki typu "Mała Chata". Obok znajdują się boiska do koszykówki i siatkówki, z których nasi goście mogą swobodnie korzystać w czasie pobytu.

KOMFORTOWE DOMKI

KOMFORTOWE DOMKI

Wnętrze domku nr 25 o podwyższonym standardzie. Domek 7-osobowy z jednym piętrem z wydzielonym aneksem kuchennym oraz łazienką z podgrzewaną podłogą.

WYGODNE DOMKI W MIŁEJ SCENERII

WYGODNE DOMKI W MIŁEJ SCENERII

Polana z domkami typu "Duża Chata". Domki 8-9-osobowe, z jednym piętrem, tarasem, łazienką z oddzielnym WC oraz wydzielonym aneksem kuchennym.

MAŁA CHATA

MAŁA CHATA

Wnętrze domku typu "Mała Chata". Domki 5-osobowe, z jednym piętrem, łazienką z podgrzewaną podłogą oraz lodówką.

ZADASZONY GRILL

ZADASZONY GRILL

Zadaszone miejsce na grilla z wędzarnią. Idealne miejsce na wspólne spędzanie wieczorów.

PRZYJEMNA ALTANKA

PRZYJEMNA ALTANKA

Przyjemna altanka przy głównym budynku, gdzie można usiąść i odpocząć przy ulubionej lekturze i filiżance kawy.

 
0

O nas

O nas

Noclegi Myślenice, Noclegi małopolska to bogata oferta wypoczynkowa dla każdego chcącego skorzystać z naszych usług. Niech będzie ona dla Ciebie przedsmakiem tego, czego doświadczysz w tak niezwykłym miejscu, jakim jest kompleks wypoczynkowo-szkoleniowy „Pod Kamiennikiem”.

Jeśli chcesz odpocząć i spędzić przyjemnie czas w gronie rodziny lub przyjaciół, już teraz zarezerwuj pobyt u nas. Szybko przekonasz się, że to miejsce jest odpowiednie dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nasz ośrodek jest położony w niezwykle malowniczym miejscu. Ze względu na wyjątkowa lokalizację, jaką jest teren parkowo-leśny, o każdej porze roku możesz tu podziwiać nadzwyczajne widoki. Bajeczna sceneria, cisza owiana szumem wody ze strumyka i śpiewem ptaków witających do naszego lasu – to wszystko na Ciebie czeka.

Nasza baza wypoczynkowa noclegi Myślenice zawiera bogatą w różne atrakcje ofertę. Z uwagi na długoletnią tradycję ośrodka, cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród gości nas odwiedzających. Wielu z nich własnie tutaj przeżyło najważniejsze chwile, niejednokrotnie rzutujące na ich przyszłości: zaręczyny, przyjęcia weselne, chrzciny. Właśnie u nas nawiązało się wiele przyjaźni, często długoletnich. To w naszym ośrodku goście mieli szczęście poznać swoje „drugie polówki”.

Oferujemy atrakcyjne noclegi w Malopolsce.