Uczestnicy jednego obozu zrzucają średnio 3 kilogramy, a dwóch obozów 5 kilogramów oraz kilka centymetrów w pasie i biodrach.

Osoby z większą nadwagą zrzucają podczas dwóch obozów nawet do 10kg!

Efekt oczywiście zależy od Twojego zaangażowania.

CO OTRZYMASZ?

Zróżnicowany plan treningowy dostosowany do każdego uczestnika

Pełne, dietetyczne wyżywienie i nielimitowaną wodę mineralną

Zakwaterowanie w wygodnych pokojach z TV i łazienkami

Analizę składu ciała, tempa przemiany materii i wieku metabolicznego

BodyCamp – obozy odchudzające i kondycyjne typu Boot Camp
BodyCamp to intensywne obozy odchudzające i kondycyjne oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą ilość intensywnych i różnorodnych ćwiczeń fizycznych na świeżym powietrzu. Nasze wczasy odchudzające nie są typowymi obozami Boot Camp – są jego modyfikacją, tak, by każdy, bez względu na sprawność fizyczną i kondycję mógł w nich uczestniczyć.

W okresie zimowym (turnusy 27-39) cześć trenignów odbywa się w budynku na sali. Wybór ćwiczeń i ich lokalizacji jest ściśle uzależniony od warunków pogodowych.

Każdy obóz odchudzający i kondycyjny BodyCamp to 7 godzin ćwiczeń fizycznych dziennie. Do tego otrzymujesz pełne, dietetyczne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja i dwie przekąski w ciągu dnia). Wszystkie wczasy odchudzające realizowane są pod okiem naszych doświadczonych trenerów. Ćwiczenia są różnorodne i obejmują elementy takie, jak cross fit, treningi obwodowe, tabata, nordic walking, gry zespołowe i wiele innych.

Na początek i na koniec obozu dokonujemy ważenia, mierzenia, pomiaru składu ciała (tkanka tłuszczowa, woda, mięśnie), pomiaru tempa przemiany materii i pomiaru wieku metabolicznego.

Po obozie otrzymujesz również rozpisany plan żywieniowy i treningowy do stosowania po obozie.

Wczasy odchudzające BodyCamp to świetny sposób na zrzucenie kilku kilogramów, poprawę kondycji fizycznej i przeżycie niezapomnianej przygody. Jeżeli chcesz osiągnąć jeszcze lepsze efekty, możesz przyjechać na dwa lub trzy turnusy odchudzające. Osoby z większą nadwagą mogą podczas dwóch obozów stracić nawet 8 kg.

Pamiętaj! Nasze wczasy odchudzające i kondycyjne BodyCamp są dla wszystkich! Treningi dostosowane są do KAŻDEGO uczestnika. Nie musisz martwić się, że nie podołasz. Każdy trening możesz realizować w swoim tempie lub z niego zrezygnować, jeśli po prostu masz dość.

SZCZEGÓŁY I KONTAKT:

http://bodycamp.pl