BILARD

CYMBERGAJ

PING PONG

POKÓJ GIER

SALKA GIMNASTYCZNA

SPRZĘTY SPORTOWE

BAWIALNIA

BOISKO KOSZYKÓWKA

BOISKO SIATKÓWKA

PLAC ZABAW

PIŁKARZYKI

TRAMPOLINA

KIJKI NORDIC WALKING

MINI BRAMKI

PIASKOWNICA

ROWERY

SPEED BALL

STREFA GRILLOWA

Poza Ośrodkiem proponujemy:

MYŚLENICE (odległość 10 km)

Trasy rowerowe na Górze Chełm

Jedyne takie trasy zjazdowe w Polsce - typu downhill. Trasy zlokalizowane na Górze Chełm są popularne w całej Polsce. Przyciągają rowerzystów, którzy znają niezwykły klimat i specyfikę tego miejsca.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Skatepark na Zarabiu

Skatepark w Myślenicach Adres: ul. Mostowa. Doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. To miejsce idealnie nadaje się do jeżdżenia na deskorolkach oraz rolkach.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Park Linowy Zarabie

Park Linowy “Małpi Gaj - Zarabie" znajduje się w rekreacyjnej dzielnicy w Myślenicach. Posiada 3 trasy o różnym stopniu zaawansowania. Z Parku Linowego mogą korzystać zarówno dzieci jak i dorośli.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Korty tenisowe

Korty tenisowe w Myślenicach, to nowoczesny obiekt z kilkoma kortami. Jest to doskonały pomysł dla ludzi lubiących aktywnie spędzać czas.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Strzelnica sportowa

Obiekt do dyspozycji każdego klienta, osoby nieposiadające zezwolenia na broń korzystają ze strzelnicy pod opieką instruktora. Do wyboru różnego rodzaju broń: rekreacyjna jak i wyczynowa. Możliwość organizacji zgrupowań, treningów, zawodów, zajęć dla grup zorganizowanych.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Boisko do siatkówki plażowej, siłownia i plac zabaw

Jest to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, jak i dla młodzieży. W pobliżu znajduje się kąpielisko z plażą betonową i plaża trawiasta. W okolicy jest wiele punktów gastronomicznych. Całość umieszczona jest w malowniczym miejscu nad rzeką Rabą, między alejkami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Rynek w Myślenicach

Idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną. Na terenie rynku znajduje się wiele punktów gastronomicznych oraz sklepów. Na rynku można również zobaczyć Sanktuarium Matki Bożej w Myślenicach.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Muzeum Niepodległości w Myślenicach

Muzeum Niepodległości w Myślenicach, dawniej Muzeum Regionalne „Dom Grecki” w Myślenicach – muzeum położone w Myślenicach. Placówka mieści się w „Domu Greckim” – pochodzącym w XVII wieku zajeździe, z którego dawniej korzystali kupcy ormiańscy.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Ścieżka do Droginii k. Myślenic

Malownicze widoki podczas spacerów tą ścieżką, lub jazdą rowerem na pewno zachwycą każdego turystę.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Szkółka jazdy konnej HUCUŁ

Szkółka jazdy konnej, to świetne rozwiązanie dla osób kochających jazdę konną, ale również dla tych którzy dopiero chcą się tego nauczyć.
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Edukacyjna sala zabaw AleKlocki Myślenice

Sala Zabaw ALEKLOCKI to miejsce zabawy dla dzieci i młodzieży, wyspecjalizowany sklep z akcesoriami i klockami LEGO®, zajęcia z robotyki oraz LEGO® Education a także miejsce relaksu dla rodziców. https://aleklocki.com/
MYŚLENICE (odległość 10 km)

Kino "MUZA" w MOKIS

Kino Muza jest kinem w Myślenicach, które zachowało wygląd i repertuar kina z tradycjami. Kino działa pod Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu. http://mokis.myslenice.pl/index.php/kinomuza
WIELICZKA (odległość 30 km)

Kopalnia soli w Wieliczce

Kopalnia Soli w Wieliczce to jedna z najciekawszych atrakcji Polski. Co roku odwiedza ją ok. 1 mln turystów. Kopalnia Soli “Wieliczka” została uznana za jeden z siedmiu cudów Polski w plebiscycie “Rzeczpospolitej”. Ma dziewięć poziomów, z których najgłębszy sięga 327 m pod ziemię.
WIELICZKA (odległość 30 km)

Zamek Żupny w Wieliczce

Zamek Żupny rozwijał się od XIII w. w bezpośrednim sąsiedztwie szybu wydrążonego w poszukiwaniu soli. Od początku istnienia do 1945 r. był siedzibą zarządu krakowskich żup, tj. kopalni i warzelni soli w Bochni i Wieliczce.
WIELICZKA (odległość 30 km)

Winnica w Wieliczce

Winnica Wieliczka to gospodarstwo ekologicznie prowadzone metodami biodynamicznymi. We własnej winiarni produkowane są tu gatunkowe wina takie jak : Riesling, Chardonnay, Merlot, Pinot Noir czy Cabernet. Doskonała atrakcja dla dorosłych. W promieniu 1km znajduje się winiarnia.
BOCHNIA (odległość 50 km)

Kopalnia soli w Bochni

Kopalnia Soli w Bochni to jedna z najważniejszych podziemnych atrakcji turystycznych Polski. Mimo, iż znajduje się nieco w cieniu swojej młodszej i bardziej popularnej siostry – kopalni soli w Wieliczce, z którą od 2013 roku widnieje na liście światowego dziedzictwa UNESCO, to nadal zaliczyć ją można do obiektów klasy światowej.
DOBCZYCE (odległość 20 km)

Jezioro Dobczyckie

Jezioro Dobczyckie to potężny zbiornik retencyjny malowniczo położony pomiędzy Myślenicami a Dobczycami w Małopolsce. Zbiornik powstał w 1986 roku poprzez spiętrzenie wód Raby przez zaporę o wysokości 30 m i długości 617 m. Krajobraz wokół jeziora Dobczyckiego jest niezwykle piękny za sprawą wzniesień Beskidu Wyspowego i Pogórza Wielickiego.
DOBCZYCE (odległość 20 km)

Zamek królewski w Dobczycach

Zamek królewski w Dobczycach – położony na skalistym wzgórzu nad Rabą, a ściślej nad Jeziorem Dobczyckim, powstałym ze spiętrzenia wód Raby.
LANCKORONA (odległość 30 km)

Rynek w Lanckoronie

Lanckorona to miejsce magiczne, w którym, na przekór dzisiejszym trendom, aby zawsze być w biegu, czas się zatrzymał. I to na długo. Tutaj nikt się nie spieszy, wszyscy się znają, a jak dla turystów atrakcją jest Lanckorona, tak dla mieszkańców Lanckorony turyści są atrakcją. Choć turyści nie są tu rzadkością, wszak Rynek w Lanckoronie sławny jest w świecie jako cudne miejsce z unikatową zabudową i właśnie takim spokojnym klimatem
NIEPOŁOMICE (odległość 58 km)

Puszcza Niepołomicka

Puszcza Niepołomicka – kompleks leśny znajdujący się w zachodniej części Kotliny Sandomierskiej, ok. 20 km na wschód od Krakowa. Zajmuje teren położony w widłach Wisły i Raby.
Ojców (odległość 65 km)

Ojcowski Park Narodowy

Na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego znajdziemy: kompleks unikatowych jaskiń, zabytkową drewnianą zabudowę, Zamek w Ojcowie, unikatowe formy skalne (Brama Krakowska, Maczuga Herkulesa, Rękawica, Igła Deotymy), Źródełko Miłości, Ekspozycję Przyrodniczą.